Kelab/Persatuan/Badan Beruniform/Sukan dan Permainan 2018

BIL BADAN BERUNIFORM GURU PENASIHAT

1 Pengakap 1. En. Abdullah Fahmi b Mahmood
(K)
2. Pn. Alini Khariati bt Ramli
3. En. Mohd Fadzwan b Mohd
Zainon
4. En. Marzaidin b Yaacob
5. Pn. Norlida bt Ibrahim
6. En. Mohd Rapi b Abd Rashid
7. Pn. Selemah bt Hamat
8. Pn. Saedah bt Mohd Idris
9. En. Roslan b Abdullah
10. En. Zulkifli b Yahya

2 St John Ambulans 1. Pn. Wan Roshini bt Wan Abdullah
(K)
2. En. Abdul Aziz b Yaacob
3. En. Mohd. Afiq b Abdullah
4. En. Faroerzy b. Daud
5. En. Lim Seang Hwee
6. Pn. Nur Izyani bt Ahmad
7. Pn. Selmah bt Mahmood
8. Pn. Suhaini bt Mat Tahir
9. Pn. Ong Tze Huey
10. Pn. Wee Lee Chin
11. Pn. Wan Haryati bt Wan Hashim

3 Bulan Sabit Merah 1. Pn. Mek Suriani bt Zakaria (K)
2. En. Sokeri b Mat Zin
3. Pn. Azilawati bt Zakaria
4. En. Shaifur Azura B Suhaimi
5. En. Yusoff B Mat Hassan
6. Pn. Siti Salmiyah bt Ibrahim
7. Pn. Nordalila Bt Azmi
8. Pn. Siti Suryani bt Shahalun
9. Pn. Wan Hasliza bt Abdullah
10. Pn. Roihan bt Abdul Rahim

4 Kadet Remaja Sekolah 1. En. Mohd Hanafiah b Mat Noor (K)
2. En. Mohd Zain b Awang
3. En. Iskandar b Mohd Nasir
4. Pn. Che Surina bt Che Munir
5. Pn. Kamisah bt Harun
6. Pn. Hasniza bt Md Radzi 7. Pn. Norhayati bt Ab. Rahman
8. Pn. Noor Azma Suriyana bt Mohd
Noor
9. Pn. Rapidah bt Arifin
10. Pn. Wan Hamizan bt Wan Ismail
11. En. Zulkifli b Yaakub

5 Kadet Polis Wanita 1. Pn. Zuraida bt Zahari (K)
2. Pn. Aizati Azlin bt Khairul Anwar
3. Pn. Aminah bt Hasan
4. Pn. Aznora bt Mohamed
5. Pn. Masliana bt Husain
6. Pn. Noor Aida bt Mohamed Zain
7. Pn. Norsuziman bt Husin
8. Pn. Suhida Idani bt Mohamad
9. Pn. Nik Nur Azlin bt Nik Annuar
6 Kadet Bomba 1. En. Zahari b Ismail (K)
2. En. Mohd Zawari B Mat Junuh
3. En. Adnan b Ibrahim
4. Pn. Anida Bt Rashid@Yaacob
5. Pn. Nor Asmah bt Ab Rahman
6. Pn. Che Rohana bt Musa
7. Pn. Zariha bt Sulaiman
8. Pn. Noraini bt Haron
9. Pn. Rosmawati bt Senik
10.En. Nik Azhar b Nik Mohamad

7 Puteri Islam 1. Pn. Rosnani b Othman(K)
2. Pn. Che Warsini bt Che Kob
3. Pn. Raihan bt Shaari
4. Pn. Fadzilah bt Yamin
5. Pn. Noor Asiah bt Md. Noor
6. Pn. Rosnida bt Che Harun 7. Pn. Nik Ramlah bt Nik Yusoff
8. Pn. Zuraina bt Zainuddin
9. Pn. Wan Noraliza bt Wan Jaafar
10. Pn. Asiah bt Awang

8 Seni Silat Gayong 1. En. Mohd. Azahidi b Jaafar(K)
2. Pn. Azimah bt Ismail
3. En. Azman b Sulaiman
4. Pn. Hasnah bt Ahmad
5. En. Hashim b Seman 6. Pn.Mazura Bt Ismail
7. En. Rusdi b Othman
8. En. Wan Mohd Ridzuan b Wan
Yaakub

9 Tae Kwando 1. Pn. Normal bt Che Yusoff (K)
2. Pn. Owee Chu Lian
3. Pn. Noor Aida bt Masoud
4. Pn. Lua Kim Hua
5. Cik Chuah Huey Ching 6. En. Zawawi b Yusof
7. En. Arli Hamdi b Abd Hamid
8. En. Mohd Sabri b Mohamad
9. En. Zahariman b Yahya

BIL KELAB GURU PENASIHAT

1 Fotografi 1. En. Mohd Fadzwan b Mohd Zainon(K)
2. En. Mohd Sabri b Mohamad 3. Pn. Noor Azma Suriyana bt Mohd
Noor

2 Pengguna 1. Pn. Mek Suriani bt Zakaria (K)
2. Pn. Zariha bt Sulaiman 3. En. Iskandar b Mohd Nasir
4. En. Zahariman b Yahya
3 CIDB/Rekacipta 1. En Azhar B Ibrahim. (K)
2. En. Nik Azhar b Nik Mohamad 3. Pn. Rohaida bt Md Daud
4. Pn. Suhida Idani bt Mohamad

4 Kesihatan 1. Pn. Hasniza bt Radzi (K)
2. Pn. Siti Suriani bt Shahalun 3. Pn. Haizan bt Hassan
4. Pn. Masliana bt Husain
5. Pn. Wan Haryati bt Wan Hashim
5 Usahawan Muda 1. Pn. Raihan bt Saari(K)
2. Pn. Azimah bt Ismail 3. Pn. Norlida bt Ibrahim
4. Pn. Hasnah bt Ahmad
5. Pn Mazura bt Ismail
6 Lalu- Lintas 1. En. Adnan b Ibrahim (K)
2. En. Abdul Aziz b Yaacob 3. En. Azman b Sulaiman
4. Pn. Anida Bt Rashid@Yaacob
7 Rukunegara 1. Pn. Saedah bt Idris (K)
2. Pn. Noraida bt Masoud 3. En. Abdullah Fahmi B Mahmood
4. En.Yusoff B Mat Hassan
8

Alam Sekitar dan Pelancongan
1. En. Hashim b Seman (K)
2. Pn. Fazma bt Abdullah 3. Pn. Zuraida bt Zahari
4. En. Mohd Afiq b Abdullah
9 Hafazan Al-Quran 1. En Roslan B Abdullah(K)
2. En Zulkifli B Yahya 3. Pn. Che Warsini Bt Che Kob
4. Pn. Rosnani Bt Othman

BIL PASUKAN PENGURUS JURULATIH
1 Dikir Barat
1. En. Hashim b Seman 1. En. Hashim b Seman
2. En. Zawawi b Yusof
2 Kompang 1. En. Hashim b Seman 1. 1. En. Yusoff B Mat Hassan
3 Syair/Sajak/ Choral Speaking 1. Pn Wan Haryati bt Wan
Hashim 1. Pn. Rapidah bt Arifin
2. Pn. Nik Ramlah bt Nik Yusoff
3. Pn. Noor Aida bt Masood
4. Pn. Azilawati bt Zakaria
4 Koir 1. Pn. Kamisah bt Harun 1. Pn. Wee Lee Chin
2. Pn. Aizati Azlin bt Khairul Anwar
3. Pn. Zainun bt Che Mud
5 Nasyid 1. Pn. Siti Salmiyah bt Ibrahim 1. Pn. Noor Asiah bt Md Noor
2. 2. Pn. Rosnida bt Che Haron
3. 3. Pn. Noor Aida bt Mohamed Zain
1. 4. Pn. Fadzilah bt Yamin
6 Perbahasan ala parlimen 1. Pn. Rohaida Bt Md Daud 1. Pn. Selmah Bt Mahmood
2. Pn Nor Asmah Bt Ab Rahman
7 Pantun
1. Pn. Rosmawati bt Senik 1. Pn Che Surina Bt Munir
2. En Mohd Hanafiah B Mohd Noor

BIL PERSATUAN AKADEMIK PENGURUS GURU PENASIHAT

1 Bahasa Melayu Ketua Panitia 1. Pn. Nor Asmah bt Ab. Rahman (Persatuan)
1. Pn. Rosmawati bt Senik (Persatuan)
2. Pn. Selmah bt Mahmood (Perbahasan)
3. Pn. Rohaida Bt Md. Daud (Jurulatih Pantun)
4. En. Mohd Hanafiah b Mohd Noor
2 Bahasa Inggeris Ketua Panitia 1. Pn. Aizati Azlin bt Khairul Anwar (K)
& Pengerusi Per. Bahasa Inggeris
2. Pn. Azilawati bt Zakaria
Pn. Nordalila Bt Azmi (Choral Speaking)
3. En. Mohd Fadzwan b Mohd Zainun(Drama)
4. En. Adnan b. Ibrahim
5. Pn. Nur Izyani bt Ahmad (Bahas)
6. Pn. Noraini bt Haron (Bahas)
7. Pn. Alini Khariati bt Ramli (Public Speaking)
3 Bahasa Arab Ketua Panitia 1. En. Roslan b Abdullah(K)
2. En. Zulkifli b Yahya
3. Pn. Che Warsini bt Che Kob
4 Bahasa Cina
Ketua Panitia 1. Cik Chuah Huey Ching(K)
2. Ong Tze Huey
5 Kesusasteraan Melayu Ketua Panitia 1. En. Mohd. Sabri b Mohamad(K)
6 Sejarah Ketua Panitia 1. En. Mohd Zain b Awang(K)
2. En. Faroerzy b Daud
3. Pn. Roihan bt Abdul Rahim
4. Pn. Wan Noraliza Bt Wan Jaafar
7 Geografi Ketua Panitia 1. .En Rusdi b Othman.(K)
2. En. Marzaidin b Yaacob
3. En. Azman B Sulaiman
4. Pn. Hasnah bt Ahmad
8 Pendidikan Seni Ketua Panitia 1. En. Arli Hamdi b Abd Hamid (K)
2. En. Mohd Aseri b Danial
9 Pendidikan Moral Ketua Panitia 1. Pn. Selemah bt Hamat(K)
2. En. Abdul Aziz b Yaacob
10 Rekacipta Ketua Panitia 1. Pn. Suhida Idani bt Mohamad(K)
2. En. Sokeri b Mat Zin
3. En. Nik Azhar b Nik Mohamed
4. Pn. Wan Rohsini bt Wan Abdullah
11 Sains Ketua Panitia 1. Pn. Wan Hasliza bt Abdullah (K)
2. Pn. Wan Hamizan bt Wan Ismail
3. Pn. Wan Roshini bt Wan Abdullah
4. Pn. Zuraina bt Zainuddin
12 Matematik / Matematik Tambahan Ketua Panitia 1. Pn. Lua Kim Hua. (Ketua MR)
2. Pn. Aznora bt Mohamed
3. En. Mohd Zahari b Ismail
4. En. Mohd Azahidi b Jaafar
5. En. Shaifur Azura b Suhaimi(Ketua MA)
6. Pn. Che Rohana bt Musa
7. Pn. Nik Nur Azlin bt Nik Annuar

13 Prinsip Akaun/Perniagaan Ketua Panitia 1. Pn.Norlida Bt Ibrahim (K)
2. En. Mohamad Tajudin b Hj Daud

14 Komputer / ICT Ketua Panitia 1. En. Wan Mohd Ridzuan b Wan Yaakub(K)
2. En. Engku Alwi b Engku Ngah
3. Pn. Suhaini bt Mat Tahir
15 Sains Tulen Ketua Panitia 1. Pn. Asiah bt Awang (Kimia)
2. Pn. Norsuziman bt Husin(Biologi)
3. Pn. Normal bt Che Yusoff (Fizik)
4. En. Mohd Tarmizi b Mohd Noor
16 Pendidikan Islam Ketua Panitia 1. Pn. Aminah bt Hj. Hassan (K)
2. Pn. Nor Asiah bt Mohd Nor
3. Pn. Nor Aida bt Mohamed Zain
4. Pn. Norhayati bt Ab Rahman