Ahli Jawatan Kuasa KO KURIKULUM 2018

MAJLIS KOKURIKULUM

Pengerusi : Tn. Hj Ab Halim B Che Hassan – Pengetua
Timb Pengerusi : En. Noor Hisham B Muhamad – Pen. Kanan KO
Naib Pengerusi I : Pn. Hjh. Nur Aziemah Nadiah Lua – Pen. Kanan Pentadbiran
Naib Pengerusi II : En. Nor Asharuddin B Yusoff – Pen. Kanan HEM
Naib Pengerusi III : En. Che Kamal B Che Mohamed – GPK TG.6
Guru KO Ting 6 : Pn. Inolhayati Bt Ab. Rahman
Setiausaha I : En. Wan Ahmad Khalil B Wan Husain
Pen Setiausaha I : Pn. Syalini Anis Bt Rameli@ Saari
Pen Setiausaha II : En. Azhar B Ibrahim
Penyelia KoAkademik : En.Kamaruzaman B Awang – GK Sains Sosial
Penyelia Persatuan : En Khairun Anuar B Ten Awang – GK Sains & Matematik
Penyelia B.Beruniform : En Mohd Ropi B Ab Rashid Noor Azlan- GK Tek. & Vokasional
Penyelia Kelab : Pn. Siti Hajar Bt Arshad – GK Bahasa
AJK : En. Mohd Tarmizi B Mohd Nor – SU Sukan
: En. Nik Azhar B Nik Mohamad – Pen.SU Sukan/Penyelaras
GYM
: Pn. Norsuziman Bt Husin – SU Penilaian Ko : Pn. Owee Chu Lian – Penyelaras Persatuan
: En. Zahariman B Yahya – Penyelaras Kelab
: En. Marzaidin B Yaacob – Penyelaras Unit Beruniform
: Ym.Engku Alwi B Engku Ngah – Penyelaras Kelab
Sukan/Permainan
: Pn. Alini Khariati Bt Ramli – Penyelaras S/Persembahan
: Pn. Nor Hayati Bt Ab Rahman – Penyelaras Ko Agama
: En. Mohamad Tajuddin B Daud – SU KPJ
: Cik Chuah Huey Ching – SU RIMUP
: En. Marzuki B Mohd Nor – PHSN(P)/1M 1S

02 JAWATANKUASA PESKOS

Pengerusi : Tn. Hj Ab Halim B Che Hassan – Pengetua
Timb Pengerusi : En. Noor Hisham B Muhamad – Pen. Kanan KO
Naib Pengerusi I : Pn. Hjh. Nur Aziemah Nadiah Lua – Pen. Kanan Pentadbiran
Naib Pengerusi II : En. Nor Asharuddin B Yusoff – Pen. Kanan HEM
Setiausaha : En. Wan Ahmad Khalil B Wan Husain
Pen Setiausaha : En. Azhar B Ibrahim
AJK : En. Mohd Tarmizi B Mohd Nor
: En. Zahariman B Yahya
: En. Marzuki B Mohd Nor
: En. Sokeri B Mat Zin
: Pn. Owee Chu Lian
: Pn. Shalini Anis Bt Rameli@Shaari

01 JAWATANKUASA PENILAIAN KOKURIKULUM

Pengerusi : Tn. Hj Ab Halim B Che Hassan – Pengetua
Timb Pengerusi : En. Noor Hisham B Muhamad – Pen. Kanan KO
Naib Pengerusi I : Pn. Hjh. Nur Aziemah Nadiah Lua – Pen. Kanan Pentadbiran
Naib Pengerusi II : En. Nor Asharuddin B Yusoff – Pen. Kanan HEM
Setiausaha : Pn. Norsuziman Bt Husin
Pen Setiausaha : En. Wan Mohd Ridzuan B Wan Yaakub
: Pn. Aznita Bt Mohamad – Penyelaras T5
: En. Yusoff B Mat Hassan – Penyelaras T4
: En. Wan Mohd Ridzuan – Penyelaras T3 / PAJSK
: En. Saifur Azura B Suhaimi – Penyelaras T2 / PAJSK
: Pn. Azimah Bt Ismail – Penyelaras T1 / PAJSK
: Semua guru PJK Ting 1, 2 & 3
: Semua guru kelas Ting 1, 2 & 3

BADAN BERUNIFOM

Pengakap
1. En. Abdullah Fahmi b Mahmood
(K)
2. Pn. Alini Khariati bt Ramli
3. En. Mohd Fadzwan b Mohd
Zainon
4. En. Marzaidin b Yaacob
5. Pn. Norlida bt Ibrahim
6. En. Mohd Rapi b Abd Rashid
7. Pn. Selemah bt Hamat
8. Pn. Saedah bt Mohd Idris
9. En. Roslan b Abdullah
10. En. Zulkifli b Yahya

St John Ambulans
1. Pn. Wan Roshini bt Wan Abdullah
(K)
2. En. Abdul Aziz b Yaacob
3. En. Mohd. Afiq b Abdullah
4. En. Faroerzy b. Daud
5. En. Lim Seang Hwee
6. Pn. Nur Izyani bt Ahmad
7. Pn. Selmah bt Mahmood
8. Pn. Suhaini bt Mat Tahir
9. Pn. Ong Tze Huey
10. Pn. Wee Lee Chin
11. Pn. Wan Haryati bt Wan Hashim

Bulan Sabit Merah
1. Pn. Mek Suriani bt Zakaria (K)
2. En. Sokeri b Mat Zin
3. Pn. Azilawati bt Zakaria
4. En. Shaifur Azura B Suhaimi
5. En. Yusoff B Mat Hassan
6. Pn. Siti Salmiyah bt Ibrahim
7. Pn. Nordalila Bt Azmi
8. Pn. Siti Suryani bt Shahalun
9. Pn. Wan Hasliza bt Abdullah
10. Pn. Roihan bt Abdul Rahim

Kadet Remaja Sekolah
1. En. Mohd Hanafiah b Mat Noor (K)
2. En. Mohd Zain b Awang
3. En. Iskandar b Mohd Nasir
4. Pn. Che Surina bt Che Munir
5. Pn. Kamisah bt Harun
6. Pn. Hasniza bt Md Radzi 7. Pn. Norhayati bt Ab. Rahman
8. Pn. Noor Azma Suriyana bt Mohd
Noor
9. Pn. Rapidah bt Arifin
10. Pn. Wan Hamizan bt Wan Ismail
11. En. Zulkifli b Yaakub

Kadet Polis Wanita
1. Pn. Zuraida bt Zahari (K)
2. Pn. Aizati Azlin bt Khairul Anwar
3. Pn. Aminah bt Hasan
4. Pn. Aznora bt Mohamed
5. Pn. Masliana bt Husain
6. Pn. Noor Aida bt Mohamed Zain
7. Pn. Norsuziman bt Husin
8. Pn. Suhida Idani bt Mohamad
9. Pn. Nik Nur Azlin bt Nik Annuar

Kadet Bomba
1. En. Zahari b Ismail (K)
2. En. Mohd Zawari B Mat Junuh
3. En. Adnan b Ibrahim
4. Pn. Anida Bt Rashid@Yaacob
5. Pn. Nor Asmah bt Ab Rahman
6. Pn. Che Rohana bt Musa
7. Pn. Zariha bt Sulaiman
8. Pn. Noraini bt Haron
9. Pn. Rosmawati bt Senik
10.En. Nik Azhar b Nik Mohamad

Puteri Islam
1. Pn. Rosnani b Othman(K)
2. Pn. Che Warsini bt Che Kob
3. Pn. Raihan bt Shaari
4. Pn. Fadzilah bt Yamin
5. Pn. Noor Asiah bt Md. Noor
6. Pn. Rosnida bt Che Harun 7. Pn. Nik Ramlah bt Nik Yusoff
8. Pn. Zuraina bt Zainuddin
9. Pn. Wan Noraliza bt Wan Jaafar
10. Pn. Asiah bt Awang

Seni Silat Gayong
1. En. Mohd. Azahidi b Jaafar(K)
2. Pn. Azimah bt Ismail
3. En. Azman b Sulaiman
4. Pn. Hasnah bt Ahmad
5. En. Hashim b Seman
6. Pn.Mazura Bt Ismail
7. En. Rusdi b Othman
8. En. Wan Mohd Ridzuan b Wan
Yaakub

Tae Kwando
1. Pn. Normal bt Che Yusoff (K)
2. Pn. Owee Chu Lian
3. Pn. Noor Aida bt Masoud
4. Pn. Lua Kim Hua
5. Cik Chuah Huey Ching
6. En. Zawawi b Yusof
7. En. Arli Hamdi b Abd Hamid
8. En. Mohd Sabri b Mohamad
9. En. Zahariman b Yahya